2006 yılında bu yola çıktık…

Ahtapot Tasarım,

Fikrin projelendirilmesi ve gerekli altyapının hazırlanmasından sonra, 2006 yılında 3 kişilik kadrosu ve Ahşap Atölyesi ile Fuar hayatına başlayan Ahtapot Tasarım ilk günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılandı ve bu ilgi her gün artarak devam etti. Müşterilerinden aldığı önerileri değerlendirerek mevcut yapısını sürekli olarak geliştiren, kaliteli hizmetin öncüsü olan Ahtapot Tasarım sunduğu hizmetlerde her zaman müşteri memnuniyetini birinci önceliği olarak gördü. Hedefimiz Türkiye’nin profesyonelce fuar hizmetleri veren ilk adreslerinden olabilmek… Fuar bilincinin Türkiye’de yeni gelişmeye başladığı bu dönemde eski ve yeni müşterilerimizin desteğiyle 14 senedir büyük bir Aile olabilme özelliğini korumaya devam ediyoruz ve varlığınıza minnettarız…

MİSYON VE VİZYONUMUZ;

ÖNCELİKLE KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ,PROFESYONEL HİZMET ANLAYIŞINI; GÜVEN,SAYGI VE DÜRÜSTLÜKLE UYGULAYAN, ŞİMDİ VE DAHA SONRAKİ YILLARDA DA MÜKEMMELLİYETÇİ, YENİLİKÇİ, DİNAMİK ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLMAYI VE MİSYONUMUZU SİZLERLE YAŞAMAYI ONUR KABUL EDERİZ. KATILDIGINIZ HER FUAR GÖNLÜNÜZCE GEÇSİN, HER ŞEY HER ZAMANKİNDEN DAHA GÜZEL OLSUN.

SAYGILARIMIZLA

1
Selamlar web sitemize hoş geldiniz, Avm standları ve Fuar standları tasarlıyoruz ve uygulamasını yapıyoruz... Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Welcome to our website. We design and construct exhibition booths. How may we help you ?
مرحبا نحن نعمل في تركيا اسطنبول
ونعمل في مجال المعارض مثل إستند و AVM
ونقوم بنقلها من تركيا اي جميع أنحاء العالم
ونعمل ايضأ بتركيبها
او نقلها عبر الشحن
وعلى طلب المشتري او الزبون
يرين ان نحن نركب الستند او AVM
او يريد بس نقل البضاعة عبر الشحن
Powered by
ArabicEnglishTurkish